| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 85286 |
| EAN | 4021885123093 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Model | Vergrendelingsvoet |
| Plaatgrootte | 120x120 mm |
| Schroefgatafstand | 100/85x100/85 mm |
| Verbindung Rollen-Bauhöhe | 147 mm |
| verstelbare hoogte OFF | 112 mm |
| verstelbare hoogte ON | 152 mm |
| Ø Schroefgat | 11 mm |