| Article number | 52749 |
| EAN | 6096005527547 |
| Minimum sold per | 100 |
| Dimensions | 6 x 2 mm |
| Marke | Mebra |
| Material | PA Polyamide |
| Model | Compressed air hose |
| Side A - Size | 6mm |
| Side B - Size | 2mm |
| Work pressure | - bar |
| Color | Black |
| Length | 100M |
| attachment | Material Datasheet |
| Also found under | |
| All Hoses | |