| Article number | 50394 |
| EAN | 4016138662528 |
| Minimum sold per | 10 |
| Color | Transparent |
| Dimensions | 4 x 2 m |
| Material | PTFE |
| Model | Compressed air hose |
| Side A - Size | 4mm |
| Side B - Size | - |
| Length | 10M |
| Dimensions and weight | |
| Length/depth | 10 cm |
| Dimension | 10 cm ( L) |
| Also found under | |
| All Hoses | Gas and Air Hoses | |