| In stock | Yes, 25 pcs |
| Article number | 50348 |
| EAN | 8718427054125 |
| Minimum sold per | 20 |
| Color | Transparent |
| Dimensions | 12 x 10 mm |
| Material | PTFE |
| Model | Compressed air hose |
| Side A - Size | 12mm |
| Side B - Size | - |
| Length | 20M |
| Dimensions and weight | |
| Length/depth | 20 cm |
| Dimension | 20 cm ( L) |
| Also found under | |
| All Hoses | Gas and Air Hoses | |