| In stock | Yes, 1500 pcs |
| Article number | 51482 |
| EAN | 6096006081017 |
| Minimum sold per | 500 |
| Color | Transparent |
| Dimensions | 6 x 4 mm |
| Material | PTFE |
| Model | Compressed air hose |
| Side A - Size | 6mm |
| Side B - Size | - |
| Length | 500M |
| Dimensions and weight | |
| Length/depth | 500 cm |
| Dimension | 500 cm ( L) |
| Also found under | |
| All Hoses | Gas and Air Hoses | |