| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82974 |
| EAN | 4021885066833 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bouwhoogte | 68 mm |
| Draagvermogen | 40 kg |
| Model | Zwenkwiel |
| Plaatgrootte | 42x42 mm |
| Schroefgatafstand | 30x30 mm |
| Uitlading | 17 mm |
| Wielbreedte | 18 mm |
| Ø Schroefgat | 5 mm |
| Ø Wiel | 50 mm |