| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 83499 |
| EAN | 4021885144401 |
| Bevestiging | Boutgat |
| Bodembescherming | 2 |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Draagvermogen | 125 kg |
| Lager | Rollagers |
| Model | Transportwiel |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 5 |
| Uitlading | 33 mm |
| Wielbreedte | 34 mm |
| Wielkern | Polyamide |
| Ø Achterat | 12,2 mm |
| Ø Wiel | 100 mm |