| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 83867 |
| EAN | 4021885005993 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 1 |
| Bouwhoogte | 83 mm |
| Draagvermogen | 80 kg |
| Lager | Rollagers (Ø 58 mm glijlager) |
| Loopvlak | Kunststof |
| Model | Transportwiel |
| Plaatgrootte | 112x54 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Schroefgatafstand | 88x27 mm |
| Slijtvastheid | 5 |
| Uitlading | 15 mm |
| Wielbreedte | 29 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Schroefgat | 8 mm |
| Ø Wiel | 58 mm |