| Delivery time | Deliverable from tuesday 07-04-2026 |
| Article number | 85235 |
| EAN | 4021885125455 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bouwhoogte | 170 mm |
| Draagvermogen | 250 kg |
| Model | Transportwagen grijs |
| Plaatgrootte | 612x417 mm |
| Wielontwerp | Thermoplastisch wiel |
| Ø Wiel | 100 mm |