| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 85324 |
| EAN | 4021885151218 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 2 |
| Bouwhoogte | 89 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Polyurethaan |
| Model | Werkbank wiel |
| Plaatgrootte | 89,5x50,5 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Schroefgatafstand | 69,5 mm |
| Slijtvastheid | 5 |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Schroefgat | 7 mm |
| Ø Wiel | 60 mm |