| Delivery time | Shipped in 2 - 4 - Day(s) |
| In stock | Yes, 6 pcs |
| Article number | 51682 |
| EAN | 6096001650690 |
| Dimensions | G 1" - 0-16 |
| DN size | 20,0 |
| Flow | 123,0 |
| Marke | M&M |
| Material | Brass |
| Material | EPDM |
| Max. working pressure at +20°C | 16 |
| Model | Solenoid valve |
| Side A - Size | G1" |
| Size | NC |
| Size | NC |
| Type | Zero bar |
| Work pressure | 0 bar |