| Delivery time | Shipped in 2 - 4 - Day(s) |
| In stock | Yes, 16 pcs |
| Article number | 50761 |
| EAN | 6096016180199 |
| Dimensions | G3/4" - 0-12 |
| DN size | 16,0 |
| Flow | 90,0 |
| Marke | M&M |
| Material | Brass |
| Material | NBR / FKM |
| Max. working pressure at +20°C | 12 |
| Model | Solenoid valve |
| Side A - Size | G3/4" |
| Size | NC |
| Size | NC |
| Type | Zero bar |
| Work pressure | 0 bar |