| Delivery time | Shipped in 2 - 4 - Day(s) |
| In stock | Yes, 1 pcs |
| Article number | 52290 |
| EAN | 8718427047608 |
| Dimensions | 3/8" - 0-16 |
| DN size | 15,0 |
| Flow | 60,0 |
| Marke | M&M |
| Material | Brass |
| Material | FKM |
| Max. working pressure at +20°C | 16 |
| Model | Solenoid valve |
| Side A - Size | G3/8" |
| Size | NC |
| Size | NC |
| Type | Zero bar |
| Work pressure | 0 bar |