New stock expected
| Article number | 52781 |
| EAN | 8718427049244 |
| Dimensions | G1/4" - 0-50/14 bar |
| DN size | 3,0 |
| Flow | 4,5 |
| Marke | M&M |
| Material | - |
| Material | Rulon (L) Sigodur (Filled PTFE) |
| Max. working pressure at +20°C | 50 |
| Model | Solenoid valve |
| Side A - Size | G1/4" |
| Size | NC |
| Size | NC |
| Type | Directly effective |
| Work pressure | 0 bar |
New stock expected
New stock expected