| Delivery time | Deliverable from tuesday 07-04-2026 |
| In stock | Yes, 20 pcs |
| Article number | 50914 |
| EAN | 8718427005844 |
| Dimensions | 5 mm x M5 |
| Marke | ICH |
| Material | Nickel-plated brass |
| Max. working pressure at +20°C | 20 |
| Model | - |
| Side A - Size | M5 |
| Side B - Size | 5mm |
| Work pressure | 0 bar |