| Delivery time | Deliverable from tuesday 07-04-2026 |
| Article number | 38842 |
| EAN | 8714017602639 |
| Color | White |
| Color | White |
| Dimensions | 1000 x 80 x 80 mm |
| Material | PVC (polyvinyl chloride) |
| Max. weight | 140 kg |
| Model | Canalit air conditioning support beams, PVC, pack of 2, 1000 x 80 x 80 mm, white |