Spherical Bearing GEC380XS - 380 x 520 x 160 x 190mm Online ordering at NexaParts.
done Competitive prices
Spherical Bearing GEC380XS - 380 x 520 x 160 x 190mm
  • Article number: GEC380XS
Specifications
Article number GEC380XS
AfdichtingSeal Siegel
B (Inner ring width)190 mm
Basic load ratings dynamic6300 kN
Basic load ratings statisch31500 kN
C (Width of outer ring)160 mm
CN Radial internal clearance0,135 - 0,261 mm
ColorMetal
d (Bearing bore)380 mm
D (Outer diameter outer ring)520 mm
Dimensions380 x 520 x 160 x 190 mm
SealsNo
Temperatur range-60°C up to +150°C
Tilting angle4 α° ≈
Product description
De GEC380XS - 380 x 520 x 160 x 190 mm is een radiaal gewrichtslager dat periodiek onderhoud vereist. Het lager beweegt staal op staal en voldoet aan de DIN ISO 12 240-1 E Norm. Deze lagers zijn bijzonder geschikt voor ondersteuning/begeleiding van een as onder een hoek van de behuizing. De gewrichtslagers worden met name aanbevolen voor gebruik bij belastingen die in wisselende richtingen bewegen.