| Delivery time | Deliverable from tuesday 07-04-2026 |
| In stock | Yes, 10 pcs |
| Article number | 51193 |
| EAN | 8718427046724 |
| Connection | NC |
| Dimensions | G1/8" |
| DN size | 3,0 |
| Flow | 3,0 |
| Marke | M&M |
| Material | Brass |
| Material | FKM |
| Max. working pressure at +20°C | 8 |
| Model | Solenoid valve |
| Side A - Size | G1/8" |
| Size | NC |
| Size | NC |
| Type | Directly effective |
| Work pressure | 0 bar |