| Article number | 50586 |
| EAN | 6096003361327 |
| Minimum sold per | 100 |
| Color | Transparent |
| Dimensions | 12 x 09 mm |
| Material | PTFE |
| Model | Compressed air hose |
| Side A - Size | 12mm |
| Side B - Size | - |
| Length | 100M |
| Dimensions and weight | |
| Length/depth | 100 cm |
| Dimension | 100 cm ( L) |
| Also found under | |
| All Hoses | Gas and Air Hoses | |